Faaliyet Alanımız
Biz Kimiz?
Faaliyet Alanımız
Faaliyet Coğrafyamız

Firma, faaliyetlerini STW ‘Sinerji Trim Works’ başlığı altında tanımladığı, lüks oteller, alışveriş merkezleri, ofis binaları, spor ve eğlence mekanları için iç mekan dekorasyonu ve mobilya imalatında uzmanlaşmıştır. Sinerji ayrıca restoranlar, kafeler gibi özel mekanlar için de, mekanların iç tasarımını destekleyecek ısmarlama özel mobilyalar da üretmektedir.

SFW Sinerji Facade Works’ başlığı altında tanımladığı, ‘özellikli’ Cephe Giydirme işleri ve 'SSW Sinerji Steel Works’ başlığı altında tanımladığı yapısal çelik konstrüksiyon ve mimari çelik alanlarında firmamız faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız cephe sektöründe, konvansiyonel cephenin yanısıra ‘özellikli işler’ olarak tabir ettiği yüksek mühendislik ve tasarım gerektiren formların bulunduğu projeler segmentini de kendisine kulvar olarak seçmiş ve bu alanda uluslararası bir oyuncu olarak kabul edilmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sinerji İnşaat A.Ş, Azerbaycan başta olmak üzere BDT ülkeleri, Rusya Balkanlar, Kafkasya, Ortadoğu Körfez bölgesi ve Türkiye gibi geniş bir coğrafyada taahhüt işlerini gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Firmamız, Azerbaycan, Rusya Federasyonu, Türkmenistan, Gürcistan, Arnavutluk, Suudi Arabistan, Kuwait, Maldivler, Umman, Lübnan, Sudan ve Türkiye’de başarılı birçok projeye imza atmıştır.

Azerbaycan’da bulunan Baku Temsilcilik Ofisi 2011 yılından bugüne projelendirme ve inşaat lisanslarına haiz olarak taahhütlerini gerçekleştirmektedir.

Sinerji İnşaat A.Ş, Azerbaycan’da yapılanması sayesinde bu coğrafyanın teknik ve idari gereklerine ait bilgi, tecrübe ve mobilizasyon kabiliyetini arttırmış, arttırmaya devam etmektedir. Azerbaycan’da yerleşik olmasının verdiği avantaj ile bir ana müteahhit firmanın kabiliyet derecesinde anahtar teslim taahhüt yerine getirme kabiliyetine sahiptir.

Ayrıca SinerjiArabia olarak Sinerji İnşaat A.Ş. Suudi Arabistan’da yerel önemli firmalar ile iş ortaklığına ve pazar gücüne sahiptir. Sinerji İnşaat A.Ş, diğer coğrafyalarda ise ilgili coğrafyanın teknik ve idari gereklerinin farkında olarak hizmet üretmektedir.